Teknokon Makina

Teknokon Makina

Teknokon Makina, kimya, petrokimya, enerji, madencilik, gıda, kozmetik ve benzeri sektörlerde kullanılan proses ekipmanlarının mekanik tasarım ve imalatını gerçekleştiren, geniş uluslararası deneyime sahip bir mühendislik ve imalat firmasıdır.

İncele
Teknokon Endüstri

Teknokon Endüstri

Teknokon Endüstri, endüstriyel tesisler yapım projelerinde anahtar teslimi montaj hizmetleri sunmaktadır. Teknokon Endüstri; elektrik santralleri, rafineriler, petrol ve gaz depolama ve proses tesisleri, maden tesisleri, petrokimya ve kimya tesisleri, hava ayrıştırma tesisleri, asit proses tesisleri, nişasta ve glikoz tesisleri ve demir ve çelik tesisleri gibi başlıca sanayi sektörlerine hizmet sunmaktadır.

İncele
Teknomont

Teknomont

​Teknomont, yeni bir vizyon geliştirerek EPC bazında müteahhitlik alanında enerji üretimi ve iletimi projelerinin rehabilitasyonu ve anahtar teslimi yapımı konularında dünya sıralamasında olmayı hedeflemektedir.

İncele
Teknopur

Teknopur

​Teknopur, endüstriyel yapılarda iskele, hizmetleri konusunda uzmanlaşmış ve müşterilerine anahtar teslimi çözümler sunan bir kuruluştur. 

İncele
Teknokon International

Teknokon International

​Teknokon International, Kazakistan, Umman ve Libya başta olmak üzere çeşitli coğrafi bölgelerde proje geliştirme ve taahhüt işleri yapmak amacıyla Teknokon Grubu’nun yurtdışı inşaat şirketidir.

İncele
Teknokon Servis Bakım

Teknokon Servis Bakım

​Teknokon Servis & Bakım, bakım ve endüstriyel servisler alanında uzmanlaşmış bir Teknokon Grup firmasıdır.

İncele
Tkn Dizayn

Tkn Dizayn

​Tkn Dizayn, Petrol & Gaz, Petrokimya ve Enerji sektörlerinde çok disiplinli mühendislik hizmeti vermek için kurulmuş bir mühendislik şirketidir.

İncele