Beste Şahin

Beste Şahin

Teknokon Makina – SEÇ Teknikeri


2020 yılında tanışmış olduğum ve sevgiyle çalışma hayatıma devam ettiğim Teknokon ailesinden sizlere bahsetmek isterim. Teknokon, çatısı altına adımınızı ilk attığınız andan itibaren, tüm çalışanlarını ve misafirlerini aynı özveriyle karşılayan bir yerdir. Oldukça pozitif, güler yüzlü olmasının yanı sıra gününüzün bir kısmını kaplayan çalışma hayatınızda aile sıcaklığını her daim hissettirir. Bünyesinde 2. yıl dönümümü kutladığım Teknokon ailesi içerisinde bulunmaktan son derece mutlu olduğumu söyleyebilirim.
 
Teknokon Makina, insanların etkin bir iletişim ağı içerisinde olduğu, üretken, başarılı, yenilikçi ve itibarlı bir şirkettir. Tüm departmanlar arasında ilişkiler oldukça güçlü, takım ruhu son derece yüksektir. Yapılacak işin her aşamasında, tüm departmanlar baştan sona hata yapmamaya özen göstererek çalışmaktadır.

’’Her işin başı sağlık.’’ atasözümüzün benimsendiği yerdir Teknokon. Sağlık olmadan hiçbir başarının insanı mutlu edemeyeceğini, maddi kazancın da sadece insan sağlığı yerindeyken bir anlam ifade ettiğini anlatır. Teknokon, İş Sağlığı ve Güvenliğine verdiği önemle tüm çalışanlarının üzerine adeta kol kanat gerer. Teknokon, istisnasız tüm çalışanlarını her daim bilgilendirmek, gözetmek ve olumsuz olaylardan uzak tutmak adına İş Güvenliği Birimine oldukça önem verir.
 
Şirket sınırları içerisinde bulunan işverenlerinden misafirlerine kadar istisnasız her insana kendi sağlığının ne kadar önemli olduğunu anlatmak adına, sözlü ve uygulamalı eğitim seminerleri düzenler. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı yenilikleri takip eder, çalışma sahasında reformlar yapar ve her daim güvenli, huzurlu çalışma alanları sunar. Bu aile fertlerinden biri olarak, kol kola girip yürüdüğümüz bu yolda, emek verdiğimiz her şeyde ’’Bu bizim başarımız’’ diyerek gurur duyacağımız çalışmalara imza atmak, Teknokon ailesinin bağlarını daha da güçlendiriyor. Teknokon, yetenekli genç zihinlerin de değer bulduğu, başarı merdivenlerini tırmanmak için çok iyi bir yol arkadaşı.

Çatısı altında bulunan tüm insanlara verdiği değer, kattığı güzellikler, kazandırdığı tecrübeler ve bu yazıyı kaleme almamı sağlayarak beni onurlandırdığı için Teknokon’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.