Gülçin ABRAŞ

Gülçin ABRAŞ

Teknokon Servis & Bakım – Satış ve Pazarlama Müdürü


Bir ülke düşünün her milletten, her kültürden, her düşünceden… Bu kadar farklılığa rağmen tek paydada birleşebilen…
Teknokon’lu olmak da aynı işte… Tek bir payda da birleşmiş, içinde bir çok çeşitlilik bulunduran, çeşitlilikle fark yaratan kocaman bir aile…
Ayrıcalıktır bana göre Teknokon’lu olmak… Koca bir ailenin içinde, aileyi oluşturan değerli bir yapı taşı olduğunu bilmek, inanmak ve bunu sonuna kadar hissetmek.
 
Özbeöz Teknokon’luyum aslında ben... İlk ve tek iş yerim. Hayatı öğrendiğim okul… Sadece teknik bilgiyi değil, iletişimi, yöneticiliği, sorunlarla başa çıkmayı öğrendiğim okul.
Üzüntünde gözünün içine bakarak sıcacık desteğini veren , mutluluğunu seninle paylaşan harika insanları barındıran okul…
Bu okulun kendine ait kültürü, ritüelleri, ahlaki değerleri vardır. Vizyonu ve misyonu bellidir. Hedefleri, standartları, duruşu hep daha ileriye yöneliktir.
 
Teknokon’da bir çok serüven çıkar karşına… Bu serüvende Teknokon’lu olmak emek, özveri ister…  Gerektiğinde çok çalışır gerektiğinde dinlenirsin…
İşi mutfağında öğrenirsin. Merdivenleri öğrenerek, sorumlulukları alarak çıkarsın. Bu süreçte birinden tecrübeli Teknokon’lu vardır yanında. Başarılar ve başarısızlıklar tek kişiye ait değildir, herkes üstlenir payına düşeni… Başarı da başarısızlık da sorgulanır, takdir edilir, iyileştirilir.
 
Yöneticisinden mühendisine, asistanından çaycısına insani bağlara değer veren, eleştiriyi saygı çerçevesinde yapan, çalışanların kişisel gelişimlerine önem veren, birlikte başarıya ulaşacağına inanan firmamın daha da yükseleceğine yürekten inanıyorum. Sağlam temeller üzerine kurulmuş, güven ve huzur için de çalıştığım bu firmada yer almaktan gurur duyuyor, Teknokon’lu olarak bu yazıyı kaleme alabildiğim içinde kendimi çok şanslı hissediyorum.